Tootmine

EstPak Plastik AS-i peamiseks tegevusalaks on plastpakendite ja taaskasutatud materjalist kile tootmine erinevatele toiduainetööstustele. EstPak Plastik on tänaseks 20 aastase tegevusekogemusega pereettevõte, mis on alguse saanud Hiiumaal. Tänaseks on rajatud tipptehnoloogilise sisseseadega tootmis- ja kontorihoone Tallinna külje alla, Sakus.
Ühe suurima ja innovatiivsema pakenditootjana piirkonnas on ettevõttes rakendatud erinevaid juhtimis- ja kvaliteedisüsteeme: ISO 9001:2008; ISO 14001; FSSC 22000.
Omada tehnika viimast sõna on muidugi suur eelis, kuid see, mis meid päriselt teistest eristab on oskuslik ning pühendunud töötajaskond. Nende keskendumus kliendi rahulolule võimaldab meil võita juurde uusi kliente -meie kalleimat vara!

tootmine

Ligi 10 000 m2 tootmispinda Tallinna külje all Jälgimäel

Tänaseks oleme avanud kaks väga omanäolist tootmishoonet Kanama tee 35 ja Anti tee 2 kus esimeses tegeletakse pakendite termoformeerimisega ning teises kile ekstrusiooniga.

kile-tootmine-ja-müük

Kolm identset viimase põlvkonna tootmisseadet

Me ei ole juhuslikult investeerinud sama brändi seadmetesse. Selline otsus on tehtud eesmärgiga pakkuda klientidele turvalisust ning 100% tarnekindlust! Nimelt on võimalik samu termovorme kasutada ükskõik millisel neist kolmest masinast ja ühe seadme võimalik seisak ei peata meie ladusat tootmisprotsessi.

kolm-identset-viimase-põlvkonna-tootmisseadet

100% taaskasutatavast materjalist PET kile

EFSA hindas EstPak Plastik AS poolt kasutatavat Starlinger Decon tehnoloogiat ja tunnistas selle protsessi põhjalikkust taaskasutatud PET helveste töötlusel ning kiitis ühtlasi heaks selle protsessi tulemusel tekkiva rPET materjali sobivuse kokkupuuteks toiduainetega. Ohutushinnang on leitav:
https://www.efsa.europa.eu/en/efsajournal/pub/5165

Pea 40 pühendunud töötajat

Meie pea 40 pühendunud töötajat panustavad igapäevaselt ettevõtte arengusse. Uute põnevate materjalide käsitlus, tugev kvaliteedikontroll ja tootearendus paneb alati silma särama – on ju äärmiselt positiivne kohata poelettidel meie enda ettevõtte poolt loodud pakendeid! Anname endast parima, et see veel kaua jätkub!

40 töötajat
Toodame kasutatava kile suures osas ise, k.a oma rPET materjali, mis on toodetud 100% taaskasutatud materjalidest.
1,3 miljardit toodetud pakendit on andnud meile teadmised ja kogemused väga erinevate valdkondade nõudmistest ja vajadustest.
Kasutame oma valdkonna kaasaegseimaid tootmisseadmeid, mis tagavad soovitud töökindluse ja paindlikkuse.
Kliendi lood

Mereülesed täpsed tarned ei ole meile takistuseks

Loe lähemalt
Kliendi lood

Paindlik pakendus – johtuvalt kliendi tootmise iseärasustest

Loe lähemalt
Kliendi lood

Väiksem kaal

Loe lähemalt
Kliendi lood

Väiksem ladustamispind

Loe lähemalt
Kliendi lood

Loodussõbralikumad lahendused

Loe lähemalt
Kliendi lood

Keskkonda säästev teguviis

Loe lähemalt

Kontakt & asukoht

Koostöösoovi või küsimuste korral võta palun meiega ühendust.
Marek Harjak
Marek HarjakJuhataja

+372 509 1354

marek@estpakplastik.ee